Продукція > ZILOG > Z84C0020VEC
Z84C0020VEC ZILOG
ps0178.pdf
Виробник: ZILOG
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU Z80 20MHZ 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA), Core Processor: Z80, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 44-PLCC, Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції Z84C0020VEC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Z84C0020VEC Z84C0020VEC Виробник : Zilog ps0178.pdf Description: IC MPU Z80 20MHZ 44PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: Z80
Voltage - I/O: 5.0V
Supplier Device Package: 44-PLCC
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit
Graphics Acceleration: No
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Z84C0020VEC Z84C0020VEC Виробник : ZiLOG ps0178-3694718.pdf Microprocessors - MPU 20MHz CMOS CPU XTEMP