Z84C0020VEG
Z84C0020VEG Ixys Corporation
z86c21.pdf
Виробник: Ixys Corporation
MCU 8-bit Z80 CISC ROMLess 5V 44-Pin PLCC
Написати відгук
Description: IC MPU Z80 20MHZ 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA), Core Processor: Z80, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 44-PLCC, Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції Z84C0020VEG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z84C0020VEG Виробник : Zilog ps0178.pdf PLCC 44/20 MHZ Z80 CMOS CPU XTEMP (L/F) Z84C0020
кількість в упаковці: 25 шт
товару немає в наявності
Z84C0020VEG Z84C0020VEG Виробник : Zilog ps0178.pdf Description: IC MPU Z80 20MHZ 44PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: Z80
Voltage - I/O: 5.0V
Supplier Device Package: 44-PLCC
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8-Bit
Graphics Acceleration: No
Part Status: Active
Z84C0020VEG Z84C0020VEG Виробник : ZiLOG ps0178-3412638.pdf Microprocessors - MPU 20MHz CMOS CPU XTEMP