Продукція > ZILOG > Z8523L16VEG
Z8523L16VEG
Z8523L16VEG ZiLOG
ps0053-3439469.pdf
Виробник: ZiLOG
Network Controller & Processor ICs 16MHz ESCC XTEMP 3.3V
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC INTERFACE SPECIALIZED 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Interface: Bus, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Supplier Device Package: 44-PLCC, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z8523L16VEG Z8523L16VEG Виробник : Zilog ps0053.pdf Description: IC INTERFACE SPECIALIZED 44PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Bus
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V