Продукція > ZILOG > Z8F081AHJ020SG2156
Z8F081AHJ020SG2156
Z8F081AHJ020SG2156 ZiLOG
pb0159.pdf
Виробник: ZiLOG
8-bit Microcontrollers - MCU 8K FLASH 1K RAM
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, Program Memory Size: 8KB (8K x 8), RAM Size: 1K x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: eZ8, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 3.6V, Connectivity: IrDA, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 28-SSOP, Number of I/O: 25, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
кількість в упаковці: 47 шт
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Program Memory Size: 8KB (8K x 8)
RAM Size: 1K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 3.6V