Продукція > ZILOG > Z8F3221AN020SG
Z8F3221AN020SG
Z8F3221AN020SG Zilog
ps0199.pdf
Виробник: Zilog
Description: IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFP
Packaging: Tray
Package / Case: 44-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Program Memory Size: 32KB (32K x 8)
RAM Size: 2K x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: eZ8
Data Converters: A/D 8x10b
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V
Connectivity: I²C, IrDA, SPI, UART/USART
Peripherals: Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 44-LQFP (10x10)
Part Status: Active
Number of I/O: 31
DigiKey Programmable: Verified
на замовлення 122 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 44-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, Program Memory Size: 32KB (32K x 8), RAM Size: 2K x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: eZ8, Data Converters: A/D 8x10b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: I²C, IrDA, SPI, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 44-LQFP (10x10), Part Status: Active, Number of I/O: 31, DigiKey Programmable: Verified.
Інші пропозиції Z8F3221AN020SG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
кількість в упаковці: 160 шт
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Z8F3221AN020SG Виробник : ZILOG ps0199.pdf Category: Microcontrollers - others
Description: IC: microcontroller; 20MHz; LQFP44; 16kBRAM,32kBFLASH; 3÷3.6VDC