Продукція > ZILOG > Z8F4823FT020EG
Z8F4823FT020EG Zilog
ps0199.pdf
Виробник: Zilog
QFP 80/48K FLASH ENHANCED Z8 ENCORE! XP W/4K RAM, 2 UARTSAND 12 CH 10 BIT A Z8F4823
кількість в упаковці: 66 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 48KB FLASH 80QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 80-BQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 20MHz, Program Memory Size: 48KB (48K x 8), RAM Size: 4K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: eZ8, Data Converters: A/D 12x10b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: I2C, IrDA, SPI, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT, Number of I/O: 60, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції Z8F4823FT020EG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z8F4823FT020EG Z8F4823FT020EG Виробник : Zilog ps0199.pdf Description: IC MCU 8BIT 48KB FLASH 80QFP
Packaging: Tray
Package / Case: 80-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 20MHz
Program Memory Size: 48KB (48K x 8)
RAM Size: 4K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: eZ8
Data Converters: A/D 12x10b
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V