Продукція > ZILOG > Z8PE002SZ010SG
Z8PE002SZ010SG Zilog
z8pe002.pdf
Виробник: Zilog
SOIC 18/Z8 0.5K OTP W/VBO POR (L/F) Z8E002
кількість в упаковці: 40 шт
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 512B OTP 18SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 10MHz, Program Memory Size: 512B (512 x 8), RAM Size: 64 x 8, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: OTP, Core Processor: Z8, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Part Status: Obsolete, Number of I/O: 14, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції Z8PE002SZ010SG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z8PE002SZ010SG Z8PE002SZ010SG Виробник : Zilog z8pe002.pdf Description: IC MCU 8BIT 512B OTP 18SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 10MHz
Program Memory Size: 512B (512 x 8)
RAM Size: 64 x 8
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V