Продукція > ZILOG > Z8PE003PZ010EG
Z8PE003PZ010EG Zilog
z8pe003.pdf
Виробник: Zilog
PDIP 18/Z8PLUS 1K OTP W/VBO POR XTEMP (L/F) Z8E003
кількість в упаковці: 20 шт
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 1KB OTP 18DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 18-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Speed: 10MHz, Program Memory Size: 1KB (1K x 8), RAM Size: 64 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: OTP, Core Processor: Z8, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Number of I/O: 14, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції Z8PE003PZ010EG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z8PE003PZ010EG Z8PE003PZ010EG Виробник : Zilog z8pe003.pdf Description: IC MCU 8BIT 1KB OTP 18DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Speed: 10MHz
Program Memory Size: 1KB (1K x 8)
RAM Size: 64 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V