Продукція > Z8P > Z8PE003SZ010EC
Z8PE003SZ010EC
z8pe003.pdf
Виробник:
на замовлення 700 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис Z8PE003SZ010EC
Description: IC MCU 8BIT 1KB OTP 18SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 10MHz, Program Memory Size: 1KB (1K x 8), RAM Size: 64 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: OTP, Core Processor: Z8, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Number of I/O: 14, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції Z8PE003SZ010EC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Z8PE003SZ010EC Z8PE003SZ010EC Виробник : Zilog z8pe003.pdf Description: IC MCU 8BIT 1KB OTP 18SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 10MHz
Program Memory Size: 1KB (1K x 8)
RAM Size: 64 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: OTP
Core Processor: Z8
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V