Продукція > ITT CANNON, LLC > ZDA-15-S-1AKN-146
ZDA-15-S-1AKN-146 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
Features: Board Lock
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Backset Spacing: 0.401" (10.20mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR, Features: Board Lock, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Backset Spacing: 0.401" (10.20mm).