Продукція > SAMTEC > ZF1-12-01-T-WT
ZF1-12-01-T-WT
ZF1-12-01-T-WT Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
на замовлення 1547 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.00 MM ZERO INSERTION FORCE FLA, Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Tube, Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 12, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.118" (3.00mm), Locking Feature: Slide Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: FFC, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZF1-12-01-T-WT ZF1-12-01-T-WT Виробник : Samtec Inc. zf1.pdf Description: 1.00 MM ZERO INSERTION FORCE FLA
Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
Packaging: Tube
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 12
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.118" (3.00mm)
Locking Feature: Slide Lock
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP)
Cable End Type: Straight
Flat Flex Type: FFC
Connector/Contact Type: Contacts, Bottom
на замовлення 185 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ZF1-12-01-T-WT ZF1-12-01-T-WT Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC/FPC Connector SKT 12 POS 1mm Solder RA SMD Tube
товару немає в наявності