Продукція > SAMTEC > ZF1-12-01-TM-WT
ZF1-12-01-TM-WT
ZF1-12-01-TM-WT Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Conn FFC/FPC Connector SKT 12 POS 1mm Solder RA SMD Tube
на замовлення 2721 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 82
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZF1-12-01-TM-WT ZF1-12-01-TM-WT Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC/FPC Connector SKT 12 POS 1mm Solder RA SMD Tube
товару немає в наявності
ZF1-12-01-TM-WT ZF1-12-01-TM-WT Виробник : Samtec zf1-1370466.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip