Продукція > SAMTEC INC. > ZF1-15-01-T-WT-TR
ZF1-15-01-T-WT-TR
ZF1-15-01-T-WT-TR Samtec Inc.
zf1-xx-xx-xx-wt-xx-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN FFC BOTTOM 15POS 1MM R/A
Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 15
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.118" (3.00mm)
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP)
Cable End Type: Straight
Flat Flex Type: FFC
Connector/Contact Type: Contacts, Bottom
Part Status: Active
на замовлення 2800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 700
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC BOTTOM 15POS 1MM R/A, Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 15, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.118" (3.00mm), Locking Feature: Slide Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: FFC, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZF1-15-01-T-WT-TR ZF1-15-01-T-WT-TR Виробник : Samtec zf1-xx-xx-xx-wt-xx-mkt.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ZF1-15-01-T-WT-TR ZF1-15-01-T-WT-TR Виробник : Samtec Inc. zf1-xx-xx-xx-wt-xx-mkt.pdf Description: CONN FFC BOTTOM 15POS 1MM R/A
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Tin
Number of Positions: 15
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination: Solder
FFC, FCB Thickness: 0.30mm