Продукція > SAMTEC > ZF1-15-01-T-WT
ZF1-15-01-T-WT
ZF1-15-01-T-WT Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Zero Insertion Force Flat Flexible Cable Socket Strip
на замовлення 1118 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC BOTTOM 15POS 1MM R/A, Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF), Packaging: Tube, Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 15, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.118" (3.00mm), Locking Feature: Slide Lock, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Actuator Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: FFC, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZF1-15-01-T-WT ZF1-15-01-T-WT Виробник : SAMTEC zf1.pdf Description: SAMTEC - ZF1-15-01-T-WT - FFC/FPC-Leiterplattensteckverbinder, 1 mm, 15 Kontakt(e), Buchse, ZF1, Lötanschluss, Unten
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
FFC/FPC-Dicke: 0.4mm
Kontaktüberzug: Kontakte beschichtet mit Zinn über Nickel
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
isCanonical: Y
Ausführung: Buchse
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 15Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktposition: Unten
Produktpalette: ZF1
productTraceability: No
Kontaktanschluss: Lötanschluss
Anzahl der Reihen: 1 Reihe
Rastermaß: 1mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 189 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
ZF1-15-01-T-WT ZF1-15-01-T-WT Виробник : Samtec Inc. zf1.pdf Description: CONN FFC BOTTOM 15POS 1MM R/A
Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
Packaging: Tube
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 15
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.118" (3.00mm)
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm