Продукція > SAMTEC > ZF5S-30-01-T-WT
ZF5S-30-01-T-WT
ZF5S-30-01-T-WT Samtec
zf5s-xx-xx-x-wt-x-xx-mkt.pdf
Виробник: Samtec
FFC & FPC Connectors Zero Insertion Force Connector for FFC
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC BOTTOM 30POS 0.5MM R/A, Packaging: Tube, Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF), Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 30, Pitch: 0.020" (0.50mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.083" (2.10mm), Locking Feature: Slide Lock, Actuator Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: FFC, Connector/Contact Type: Contacts, Bottom, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZF5S-30-01-T-WT ZF5S-30-01-T-WT Виробник : Samtec Inc. zf5s-xx-xx-x-wt-x-xx-mkt.pdf Description: CONN FFC BOTTOM 30POS 0.5MM R/A
Packaging: Tube
Features: Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 30
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.083" (2.10mm)
Locking Feature: Slide Lock
Actuator Material: Liquid Crystal Polymer (LCP)
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm