Продукція > RENESAS > ZL2005PALRFT
ZL2005PALRFT Renesas
zl2005p.pdf
Виробник: Renesas
Digital DC Controller 3V to 14V 36-Pin QFN EP T/R
на замовлення 1100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 107
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN, Packaging: Tube, Package / Case: 36-VFQFN Exposed Pad, Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Surface Mount, Function: Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 200kHz ~ 1.4MHz, Topology: Buck, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V, Supplier Device Package: 36-QFN (6x6), Synchronous Rectifier: Yes, Control Features: Current Limit, Enable, Power Good, Soft Start, Tracking, Serial Interfaces: I²C, PMBus, SMBus, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 95%, Clock Sync: Yes, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZL2005PALRFT Виробник : Renesas zl2005p.pdf Digital DC Controller 3V to 14V 36-Pin QFN EP T/R
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 107
Packaging: Tube
Package / Case: 36-VFQFN Exposed Pad
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Function: Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 200kHz ~ 1.4MHz
Topology: Buck
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V
Supplier Device Package: 36-QFN (6x6)
Synchronous Rectifier: Yes
Control Features: Current Limit, Enable, Power Good, Soft Start, Tracking
Serial Interfaces: I²C, PMBus, SMBus
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 95%