ZL50075GAG2
ZL50075GAG2 Microchip Technology
127189-zl50075-datasheet-jan2006
Виробник: Microchip Technology
Description: IC TELECOM INTERFACE 324BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 324-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Function: Switch
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V
Current - Supply: 500mA
Supplier Device Package: 324-PBGA (19x19)
Number of Circuits: 1
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC TELECOM INTERFACE 324BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 324-BGA, Mounting Type: Surface Mount, Function: Switch, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.89V, Current - Supply: 500mA, Supplier Device Package: 324-PBGA (19x19), Number of Circuits: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 168 шт:
термін постачання 523-532 дні (днів)
Кількість Ціна
ZL50075GAG2 ZL50075GAG2 Виробник : Microchip Technology zarlink_zl50075_jan_06.pdf Switch Fabric 32K x 32K 1.8V/3.3V 324-Pin BGA Tray