ZMM16BR13
ZMM16BR13 Diotec Semiconductor
zmm1-2p.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Zener Diode Single 16V 2% 40Ohm 500mW 2-Pin Mini-MELF T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ZENER SOD-80 16V 0.5W 2%, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2%, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80C, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 12 V.
Інші пропозиції ZMM16BR13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZMM16BR13 ZMM16BR13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1-2p.pdf Description: ZENER SOD-80 16V 0.5W 2%
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80C
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 12 V
товару немає в наявності
ZMM16BR13 ZMM16BR13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1-2p.pdf Zener Diodes Zener, SOD-80, 16V, 0.5W, 2%