ZMM18R13
ZMM18R13 Diotec Semiconductor
zmm1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Zener Diode Single 17.95V 5% 50Ohm 500mW 2-Pin Mini-MELF T/R
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 18V 500MW SOD80C, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80C, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 13 V.
Інші пропозиції ZMM18R13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZMM18R13 ZMM18R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Description: DIODE ZENER 18V 500MW SOD80C
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80C
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 13 V
товару немає в наявності
ZMM18R13 ZMM18R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Zener Diodes Zener, SOD-80, 18V, 0.5W, 5%