ZMM2.7R13
ZMM2.7R13 Diotec Semiconductor
zmm1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Zener Diodes Zener, SOD-80, 2.7V, 0.5W, 5%
на замовлення 9800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD80C, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80C, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1 V.
Інші пропозиції ZMM2.7R13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZMM2.7R13 ZMM2.7R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Description: DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD80C
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80C
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1 V