ZMM3.6R13
ZMM3.6R13 Diotec Semiconductor
zmm1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: ZENER SOD80 3.6V 0.5W 5%
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80C
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 1 V
Написати відгук
Description: ZENER SOD80 3.6V 0.5W 5%, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80C, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 1 V.
Інші пропозиції ZMM3.6R13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZMM3.6R13 ZMM3.6R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Zener Diodes Zener, SOD-80, 3.6V, 0.5W, 5%
товару немає в наявності
ZMM3.6R13 ZMM3.6R13 Виробник : DIOTEC SEMICONDUCTOR zmm1.pdf Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.5W; 3.6V; SMD; reel,tape; MiniMELF glass,SOD80C
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 3.6V
Kind of package: reel; tape
Case: MiniMELF glass; SOD80C
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%