ZMM3.9R13
ZMM3.9R13 Diotec Semiconductor
zmm1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD80C
Tolerance: ±5%
Packaging: Strip
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80C
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 1 V
на замовлення 10200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD80C, Tolerance: ±5%, Packaging: Strip, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80C, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 1 V.
Інші пропозиції ZMM3.9R13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZMM3.9R13 ZMM3.9R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Zener Diode Single 3.9V 5% 85Ohm 500mW 2-Pin Mini-MELF T/R
товару немає в наявності
ZMM3.9R13 ZMM3.9R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Description: DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD80C
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms
Power - Max: 500 mW
товару немає в наявності
ZMM3.9R13 ZMM3.9R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Zener Diodes Zener, SOD-80, 3.9V, 0.5W, 5%