ZMM33R13
ZMM33R13 Diotec Semiconductor
zmm1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: ZENER SOD80 33V 0.5W 5%
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80C
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 24 V
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ZENER SOD80 33V 0.5W 5%, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80C, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 24 V.
Інші пропозиції ZMM33R13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZMM33R13 ZMM33R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Zener Diode Single 33V 5% 80Ohm 500mW 2-Pin Mini-MELF T/R