ZMM39R13
ZMM39R13 Diotec Semiconductor
zmm1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: ZENERDIODE,SOD-80,39V,0.5W,5%
Tolerance: ±5%
Packaging: Strip
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80C
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 30 V
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ZENERDIODE,SOD-80,39V,0.5W,5%, Tolerance: ±5%, Packaging: Strip, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80C, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 30 V.
Інші пропозиції ZMM39R13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZMM39R13 ZMM39R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Zener Diode Single 39V 5% 90Ohm 500mW 2-Pin Mini-MELF T/R
товару немає в наявності
ZMM39R13 ZMM39R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Description: IC
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Power - Max: 500 mW
товару немає в наявності
ZMM39R13 ZMM39R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Zener Diodes Zener, SOD-80, 39V, 0.5W, 5%