ZMM4.3R13
ZMM4.3R13 Diotec Semiconductor
zmm1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Zener Diode Single 4.3V 5% 75Ohm 500mW 2-Pin Mini-MELF T/R
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD80C, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 75 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80C, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 1 V.
Інші пропозиції ZMM4.3R13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZMM4.3R13 ZMM4.3R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Description: DIODE ZENER 4.3V 500MW SOD80C
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 75 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80C
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 1 V
товару немає в наявності
ZMM4.3R13 ZMM4.3R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Zener Diodes Zener, SOD-80, 4.3V, 0.5W, 5%