ZMM5.6R13
ZMM5.6R13 Diotec Semiconductor
zmm1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: ZENER SOD-80 5.6V 0.5W 5%
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80C
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 1 V
Написати відгук
Description: ZENER SOD-80 5.6V 0.5W 5%, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80C, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 1 V.
Інші пропозиції ZMM5.6R13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZMM5.6R13 ZMM5.6R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Zener Diodes Zener, SOD-80, 5.6V, 0.5W, 5%