ZMM51R13
ZMM51R13 Diotec Semiconductor
zmm1.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Zener Diodes Zener, SOD-80, 51V, 0.5W, 5%
на замовлення 9821 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V, Impedance (Max) (Zzt): 125 Ohms, Supplier Device Package: SOD-80C, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 39 V.
Інші пропозиції ZMM51R13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZMM51R13 ZMM51R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Zener Diode Single 51V 5% 125Ohm 500mW 2-Pin Mini-MELF T/R
товару немає в наявності
ZMM51R13 ZMM51R13 Виробник : Diotec Semiconductor zmm1.pdf Description: IC
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V
Impedance (Max) (Zzt): 125 Ohms
Supplier Device Package: SOD-80C
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 39 V