ZMP400-48
ZMP400-48 ETA-USA
ZMP400.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: MEDICAL GRADE, 400W 5X3" 2 X
Features: PFC, Universal Input
Packaging: Retail Package
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CE, cULus, EN, IEC, TUV
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 8.4A
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Power (Watts): 400 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEDICAL GRADE, 400W 5X3" 2 X, Features: PFC, Universal Input, Packaging: Retail Package, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Industrial, ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CE, cULus, EN, IEC, TUV, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 8.4A, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Power (Watts): 400 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 55011 Class B; 55024; 55032 Class B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61000-6-3; 61010-1; 61204-3.