ZMY22-GS18
ZMY22-GS18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
zmy3v9.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 22V 1W DO213AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 13 Ohms
Supplier Device Package: DO-213AB
Part Status: Active
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 17 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 1746 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 22V 1W DO213AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-213AB, MELF (Glass), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 13 Ohms, Supplier Device Package: DO-213AB, Part Status: Active, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 17 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції ZMY22-GS18
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZMY22-GS18 ZMY22-GS18 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division zmy3v9.pdf Description: DIODE ZENER 22V 1W DO213AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C
Impedance (Max) (Zzt): 13 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 1 W
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
ZMY22-GS18 ZMY22-GS18 Виробник : Vishay Semiconductors zmy3v9.pdf Zener Diodes 22 Volt 1 Watt 10%