ZP10S1200W American Zettler
ZP10SXX00W.pdf
Виробник: American Zettler
10W HIGH PRECISION SINGLE OUTPUT SERIES AC-DC POWER MODULE
на замовлення 240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10WAC-DCPWRSUPPLY70CAMBIENT, Features: Universal Input, Packaging: Tray, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.17" L x 1.39" W x 1.00" H (55.2mm x 35.2mm x 25.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, 100 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, TUV, Efficiency: 72%, Current - Output (Max): 830mA, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZP10S1200W Виробник : Zettler Components Company ZP10SXX00W.pdf ZP10S1200W
на замовлення 107 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.17" L x 1.39" W x 1.00" H (55.2mm x 35.2mm x 25.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, 100 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, TUV
Efficiency: 72%
Current - Output (Max): 830mA
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 10 W