ZP10S2400W
ZP10S2400W ZETTLER
E-Catalog-Power-Module.pdf ZP10SXX00W.pdf
Виробник: ZETTLER
Category: PCB AC/DC converters
Description: Converter: AC/DC; 10W; Uin: 85÷265VAC,100÷370VDC; Uout: 24VDC; 72%
Type of converter: AC/DC
Power: 10W
Input voltage: 85...265V AC; 100...370V DC
Output voltage: 24V DC
Output current: 0.42A
Number of outputs: 1
Efficiency: 72%
Manufacturer series: ZP10SXX00W
Body dimensions: 55.2x35.2x25.5mm
Mounting: PCB; THT
Insulation voltage: 3kV
Operating temperature: -25...50°C
на замовлення 97 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: 10WAC-DCPWRSUPPLY70CAMBIENT, Features: Universal Input, Packaging: Tray, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.17" L x 1.39" W x 1.00" H (55.2mm x 35.2mm x 25.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, 100 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, TUV, Efficiency: 72%, Current - Output (Max): 420mA, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZP10S2400W Виробник : Zettler Components Company ZP10SXX00W.pdf ZP10S2400W
на замовлення 109 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.17" L x 1.39" W x 1.00" H (55.2mm x 35.2mm x 25.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, 100 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, TUV
Efficiency: 72%
Current - Output (Max): 420mA
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 10 W