Продукція > KRADEX > ZP45.45.40UJH TM PC
ZP45.45.40UJH TM PC
  • ZP45.45.40UJH TM PC
  • ZP45.45.40UJH TM PC
ZP45.45.40UJH TM PC KRADEX
ZP454540UJH-PC.pdf
Виробник: KRADEX
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 45mm; Y: 45mm; Z: 40mm; ZP; polycarbonate
Type of enclosure: multipurpose
Dimension X: 45mm
Dimension Y: 45mm
Dimension Z: 40mm
Version: with brass bushing; with fixing lugs
Manufacturer series: ZP
Enclosure material: polycarbonate
Cover material: polycarbonate
Body colour: light grey
Cover colour: light grey
Kit contents: gasket
IP rating: IP65
на замовлення 55 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 45mm; Y: 45mm; Z: 40mm; ZP; polycarbonate, Type of enclosure: multipurpose, Dimension X: 45mm, Dimension Y: 45mm, Dimension Z: 40mm, Version: with brass bushing; with fixing lugs, Manufacturer series: ZP, Enclosure material: polycarbonate, Cover material: polycarbonate, Body colour: light grey, Cover colour: light grey, Kit contents: gasket, IP rating: IP65.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Card Guides, PCB Supports, Sealing Gasket
Packaging: Retail Package
Color: Light Gray
Size / Dimension: 2.875" L x 2.000" W (73.03mm x 50.80mm)
Material: Plastic, Polycarbonate (PC)
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Height: 1.575" (40.00mm)
Design: Cover Included
Ratings: IP65
Container Type: Box
Area (L x W): 5.11in² (33.0cm²)