ZPSA20-24
ZPSA20-24 TDK-Lambda
zpsa20_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Power Supplies - Chassis Mount 22W 24V 0.92A AC-DC, 115-230VAC
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 20W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 20W, Features: DC Input Capable, Universal Input, Size / Dimension: 3.50" L x 2.00" W x 0.79" H (88.9mm x 50.8mm x 20.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 82%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 920 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZPSA20-24 ZPSA20-24 Виробник : TDK-Lambda zpsa20_e.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 20W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 20W
Features: DC Input Capable, Universal Input
Size / Dimension: 3.50" L x 2.00" W x 0.79" H (88.9mm x 50.8mm x 20.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 82%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 920 mA
на замовлення 358 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
ZPSA20-24 Виробник : TDK zpsa20_e.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.9A 20W 8-Pin
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 5
ZPSA20-24 ZPSA20-24 Виробник : TDK-Lambda zpsa20-datasheet.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.9A 20W 8-Pin
товару немає в наявності