ZPY33-TAP
ZPY33-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
zpy3v9.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 33V 1.3W DO204AL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 11 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Grade: Automotive
Power - Max: 1.3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 25 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 33V 1.3W DO204AL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 11 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Grade: Automotive, Power - Max: 1.3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 25 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZPY33-TAP ZPY33-TAP Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division zpy3v9.pdf Description: DIODE ZENER 33V 1.3W DO204AL
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C
Impedance (Max) (Zzt): 11 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 1.3 W
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
ZPY33-TAP ZPY33-TAP Виробник : Vishay Semiconductors zpy3v9.pdf Zener Diodes 33 Volt 1.3 Watt 5%
Мінімальне замовлення: 12
ZPY33-TAP ZPY33-TAP Виробник : Vishay zpy3v9.pdf Diode Zener Single 33V 6% 1300mW 2-Pin DO-41 Ammo