ZPY36-TAP
ZPY36-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
zpy3v9.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 36V 1.3W DO204AL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 36 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Grade: Automotive
Power - Max: 1.3 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 27 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 4145 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 36V 1.3W DO204AL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 36 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Grade: Automotive, Power - Max: 1.3 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 27 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZPY36-TAP ZPY36-TAP Виробник : Vishay Semiconductors zpy3v9.pdf Zener Diodes 36 Volt 1.3 Watt 5%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
ZPY36-TAP ZPY36-TAP Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division zpy3v9.pdf Description: DIODE ZENER 36V 1.3W DO204AL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 1.3 W