ZPY4V7-TR
ZPY4V7-TR Vishay General Semiconductor - Diodes Division
zpy3v9.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO204AL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 4 Ohms
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Grade: Automotive
Power - Max: 1.3 W
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO204AL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 4 Ohms, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Grade: Automotive, Power - Max: 1.3 W, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZPY4V7-TR ZPY4V7-TR Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division zpy3v9.pdf Description: DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO204AL
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C
Impedance (Max) (Zzt): 4 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 1.3 W
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
ZPY4V7-TR ZPY4V7-TR Виробник : Vishay Semiconductors zpy3v9.pdf Zener Diodes 4.7 Volt 1.3 Watt 5%