ZRD-C042XX3B
ZRD-C042XX3B Joymax Electronics
ZRD-C042XX3B_DS_RevA.pdf
Виробник: Joymax Electronics
Description: ANT 5G/LTE 617~7125MHZ SMD CHIP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 4.2GHz, 4.4GHz ~ 5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz
Applications: 2G, 3G, 4G, 5G, LTE
Gain: 1.4dBi, 4.8dBi, 3.1dBi, 3.3dBi, 4.8dBi, 3.7dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 8
VSWR: 2.8, 3.0, 2.4, 2.3, 2.8, 2.5
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.126" (3.20mm)
Return Loss: -6.5dB, -6dB, -7.7dB, -8dB, -6.5dB, -7.4dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 657.5MHz, 829MHz, 2.2GHz, 3.75GHz, 4.7GHz, 5.5GHz, 6.525GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 1 W
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT 5G/LTE 617~7125MHZ SMD CHIP, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 4.2GHz, 4.4GHz ~ 5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz, Applications: 2G, 3G, 4G, 5G, LTE, Gain: 1.4dBi, 4.8dBi, 3.1dBi, 3.3dBi, 4.8dBi, 3.7dBi, Termination: Solder, Number of Bands: 8, VSWR: 2.8, 3.0, 2.4, 2.3, 2.8, 2.5, Antenna Type: Chip, Height (Max): 0.126" (3.20mm), Return Loss: -6.5dB, -6dB, -7.7dB, -8dB, -6.5dB, -7.4dB, Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 657.5MHz, 829MHz, 2.2GHz, 3.75GHz, 4.7GHz, 5.5GHz, 6.525GHz, RF Family/Standard: Cellular, Power - Max: 1 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZRD-C042XX3B ZRD-C042XX3B Виробник : Joymax Electronics ZRD-C042XX3B_DS_RevA.pdf Description: ANT 5G/LTE 617~7125MHZ SMD CHIP
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Termination: Solder
Number of Bands: 8
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.126" (3.20mm)
Frequency Group: Wide Band
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 1 W