Продукція > BOURNS INC. > ZV35K1812601NIR1HT
ZV35K1812601NIR1HT
ZV35K1812601NIR1HT Bourns Inc.
ZVHT_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: ZV 35 K 1812 601 NI R1 HT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 600 A
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Energy: 4.2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V
Capacitance @ Frequency: 1340 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ZV 35 K 1812 601 NI R1 HT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 600 A, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Energy: 4.2J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 61.6 V, Varistor Voltage (Min): 50.4 V, Varistor Voltage (Typ): 56 V, Maximum AC Volts: 35 V, Maximum DC Volts: 45 V, Capacitance @ Frequency: 1340 pF @ 1 kHz.