ZW10E15CD1
ZW10E15CD1 Honeywell Sensing and Productivity Solutions
sps-siot-micro-switch-zw-basic-product-sheet-004989-2-en-ciid-151138.pdf
Виробник: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description: SWITCH SNAP ACT SPDT 0.1A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 100mA (AC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C
Termination Style: Solder Lug
Actuator Type: Lever, Straight
Operating Force: 54gf
Ingress Protection: IP00
Release Force: 11gf
Pretravel: 0.188" (4.8mm)
Differential Travel: 0.028" (0.7mm)
Overtravel: 0.039" (1.0mm)
Operating Position: 0.345" (8.8mm)
Voltage Rating - AC: 125 V
на замовлення 303 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SNAP ACT SPDT 0.1A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 100mA (AC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Lever, Straight, Operating Force: 54gf, Ingress Protection: IP00, Release Force: 11gf, Pretravel: 0.188" (4.8mm), Differential Travel: 0.028" (0.7mm), Overtravel: 0.039" (1.0mm), Operating Position: 0.345" (8.8mm), Voltage Rating - AC: 125 V.
Інші пропозиції ZW10E15CD1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZW10E15CD1 ZW10E15CD1 Виробник : Honeywell HWSC_S_A0000132686_1-3073127.pdf Basic / Snap Action Switches SPDT 6A 6(2)A 250 V NO SEAL STRT LEVER