ZXT10N15DE6TA
ZXT10N15DE6TA Diodes Incorporated
ZXT10N15DE6.pdf
Виробник: Diodes Incorporated
Description: TRANS NPN 15V 4A SOT26
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 260mV @ 50mA, 4A
Current - Collector Cutoff (Max): 100nA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 300 @ 200mA, 2V
Frequency - Transition: 80MHz
Supplier Device Package: SOT-26
Current - Collector (Ic) (Max): 4 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 15 V
Power - Max: 1.1 W
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRANS NPN 15V 4A SOT26, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Mounting Type: Surface Mount, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 260mV @ 50mA, 4A, Current - Collector Cutoff (Max): 100nA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 300 @ 200mA, 2V, Frequency - Transition: 80MHz, Supplier Device Package: SOT-26, Current - Collector (Ic) (Max): 4 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 15 V, Power - Max: 1.1 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ZXT10N15DE6TA ZXT10N15DE6TA Виробник : Diodes Incorporated ZXT10N15DE6.pdf Description: TRANS NPN 15V 4A SOT26
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6
Mounting Type: Surface Mount
Transistor Type: NPN
Frequency - Transition: 80MHz
Power - Max: 1.1 W
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Frequency - Transition: 80MHz
Power - Max: 1.1 W
Мінімальне замовлення: 8
ZXT10N15DE6TA ZXT10N15DE6TA Виробник : Diodes Incorporated ZXT10N15DE6.pdf Bipolar Transistors - BJT 15V NPN SuperSOT4