02011J0R4ZBSTR500
02011J0R4ZBSTR500 KYOCERA AVX Components
accup.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Silicon 0.4pF 100V 0±30ppm/°C 0.01pF SMD 0201 125°C T/R
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .4pF ThnFlm0201 .01pF Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
02011J0R4ZBSTR500 02011J0R4ZBSTR500 Виробник : KYOCERA AVX Components accup.pdf Cap Silicon 0.4pF 100V 0±30ppm/°C 0.01pF SMD 0201 125°C T/R
Кількість Ціна
02011J0R4ZBSTR\500 02011J0R4ZBSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Accu_P-3077555.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 100V 0.4pF .01pFT Th inFilm 0201
Мінімальне замовлення: 5
02011J0R4ZBSTR500 02011J0R4ZBSTR500 Виробник : AVX Accu-P-777012.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V .4pF ThnFlm0201 .01pF Tol