Продукція > Вивідні резистори > 1W > 180 kOhm 5% 1W вив. (CR100SJTB-180KR-Hitano)
180 kOhm 5% 1W вив. (CR100SJTB-180KR-Hitano)
CR-S_080911.pdf
Код товару: 33218
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 180 kOhm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 1 W
U, роб.: 500 V
Габарити: 9x3 mm; Dвив = 0,64 mm
Тип: вугільні мініатюрні
Температура: -55...+125°C
у наявності 1365 шт:
640 шт - склад
146 шт - РАДІОМАГ-Київ
137 шт - РАДІОМАГ-Харків
442 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
47uF 450V EXR 16x36mm (low imp.) (EXR470M2WB-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
EXR_080421.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 47 µF
Номін.напруга: 450 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -25...+105°C
Габарити: 16х36mm
у наявності: 269 шт
253 шт - склад
16 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
100uF 63V EXR 10x16mm (low imp.) (EXR101M63B 10X16) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
EXR_080421.pdf
Ємність: 100 µF
Номін.напруга: 63 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 10х16mm
у наявності: 616 шт
269 шт - склад
29 шт - РАДІОМАГ-Львів
318 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 5
150 kOhm 5% 1W вив. (CR100SJTB-150KR-Hitano)
CR-S_080911.pdf
Вивідні резистори > 1W
Номінал: 150 kOhm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 1 W
U, роб.: 500 V
Тип: вугільні мініатюрні
Температура: -55...+125°C
17 шт - РАДІОМАГ-Київ
500 шт - РАДІОМАГ-Львів
121 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 20
10 kOhm 5% 2W вив. (MOR200SJTB-10KR-Hitano)
MOR_080911.pdf
Вивідні резистори > 2W
Номінал: 10 kOhm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 2 W
U, роб.: 500 V
Габарити: 11x4,0 mm; Dвив. = 0,76 mm
Тип: метало-оксидні мініатюрні
151 шт - РАДІОМАГ-Київ
144 шт - РАДІОМАГ-Львів
146 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 7
47uF 450V ECR 16x36mm (ECR470M2WB-Hitano) (електролітичний конденсатор)
ECR_081225.pdf
Ємність: 47 µF
Номін.напруга: 450 V
Серія: ECR
Тип: загального призначення підходять для автоматичної установки мініатюрні з температурою 85С
Темп.діап.: -25...+85°C
Габарити: 16х36mm