1SNA110106R2500 TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: DR1.5/4
Packaging: Box
Color: Gray
Type: Feed Through
Termination Style: Screw
Number of Levels: 1
Terminal - Width: 4.0mm
Voltage - IEC: 500V
Wire Gauge or Range - AWG: 16-24 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm²
Current - IEC: 17.5 A
Number of Positions: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DR1.5/4, Packaging: Box, Color: Gray, Type: Feed Through, Termination Style: Screw, Number of Levels: 1, Terminal - Width: 4.0mm, Voltage - IEC: 500V, Wire Gauge or Range - AWG: 16-24 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm², Current - IEC: 17.5 A, Number of Positions: 2.