1V5KE16CA
1V5KE16CA Taiwan Semiconductor
1V5KE SERIES_D2112.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W, 16V, 5%, Bidirectional, TVS
на замовлення 259 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 13.6VWM 22.5V DO201AD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AD, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 67A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V, Supplier Device Package: DO-201AD, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції 1V5KE16CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1V5KE16CA 1V5KE16CA Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation 1V5KE SERIES_D2112.pdf Description: TVS DIODE 13.6VWM 22.5V DO201AD
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 67A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V
Supplier Device Package: DO-201AD
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)