20KESS6AFPWDM
20KESS6AFPWDM TE Connectivity
eng_cd_3-1609966-5_a.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Line Filter 3-Phase 50Hz/60Hz 20A 440VAC Threaded Stud Chassis Mount
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
20KESS6AFPWDM 20KESS6AFPWDM Виробник : TE Connectivity eng_cd_3-1609966-5_a.pdf Power Line Filter 3-Phase 50Hz/60Hz 20A 440VAC Threaded Stud Chassis Mount