28A3851-0A2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
28A3851-0A2 28A3851-0A2 Виробник : Laird-Signal Integrity Products 28a3851-0a2-datasheet Description: FERRITE CORE 260 OHM HINGED 13MM
Packaging: Tray
Mounting Type: Free Hanging
Material: 28
Length: 1.327" (33.70mm)
Type: Round
Design: Hinged (Snap On)
Impedance @ Frequency: 260Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.512" Dia (13.00mm)
Outer Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 4454 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 53 шт:
Мінімальне замовлення: 2
28A3851-0A2 28A3851-0A2 Виробник : LAIRD 1685825.pdf Description: LAIRD - 28A3851-0A2 - Ferritkern, 260 Ohm, 13mm, 100MHz
tariffCode: 85049011
Kabeldurchmesser: 12.85mm
rohsCompliant: YES
Innendurchmesser: 13mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Frequenz, min.: 30MHz
Produktlänge: 33.7mm
euEccn: NLR
Impedanz: 260ohm
Produktpalette: 28A Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Frequenz, max.: 500MHz
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 2
28A3851-0A2 28A3851-0A2 Виробник : Laird Technologies 3F9EF00A3CCE550CDDD7EA72B8C343ABE91FEBB78FCB788DE5B858DB8E3B7B7D.pdf Ferrite Clamp On Cores CLAMP-ON FILTER BLK 260ohms 100MHz
28A3851-0A2 Виробник : Laird Technologies 28a3851-0a2-datasheet FERRITE CORE 260 OHM HINGED 13MM Група товару: Осердя з феромагнітних матеріалів (крім фільтрів) Од. вим: шт