HFA150066-0A2
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 277 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 257
HFA150066-0A2 HFA150066-0A2 Виробник : LAIRD 1685759.pdf Description: LAIRD - HFA150066-0A2 - Ferritkern, 7.05mm, 350R, 500MHz
tariffCode: 85049011
Frequenz, min.: 300MHz
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Kabeldurchmesser: 6.6mm
euEccn: NLR
Frequenz, max.: 1GHz
Produktlänge: 32.5mm
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Innendurchmesser: -
Impedanz: 274ohm
usEccn: EAR99
Produktpalette: HFA Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 921 шт:
Мінімальне замовлення: 3
HFA150066-0A2 HFA150066-0A2 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hfa150066-0a2-datasheet Description: FERRITE CORE 274OHM HINGED 6.6MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: HF
Length: 1.280" (32.50mm)
Type: Round
Design: Hinged (Snap On)
Impedance @ Frequency: 274Ohm @ 300MHz
Inner Dimension: 0.260" Dia (6.60mm)
Outer Dimension: 0.715" W x 0.744" H (18.15mm x 18.90mm)
Part Status: Active
HFA150066-0A2 HFA150066-0A2 Виробник : Laird Technologies HFA150066_0A2.pdf Ferrite Clamp On Cores 274ohms 300MHz 7.05mm Inside Slot
HFA150066-0A2 Виробник : Laird Technologies hfa150066-0a2-datasheet FERRITE CORE 274 OHM HINGED Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт