302R29N331KV4E Johanson Dielectrics Inc.
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор керамічний smd, С = 330 пФ, U, В = 3 000, Розм = 4.80 x 2,03 мм, Точн., % = 10, ТКЄ = C0G, NP0, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1808 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 2000 шт.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
302R29N331KV4E | Виробник : Johanson Dielectrics |
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3kVDC 330pF 10% NPO |
на замовлення 3642 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Description: CAP CER 330PF 3KV C0G/NP0 1808 |
на замовлення 77131 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| 302R29N331KV4E> | Виробник : JDI | 07+; |