302R29N331KV4E
302R29N331KV4E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 330PF 3KV C0G/NP0 1808
на замовлення 76000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Конденсатор керамічний smd, С = 330 пФ, U, В = 3 000, Розм = 4.80 x 2,03 мм, Точн., % = 10, ТКЄ = C0G, NP0, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1808 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 2000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
302R29N331KV4E 302R29N331KV4E Виробник : Johanson Dielectrics high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3kVDC 330pF 10% NPO
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
302R29N331KV4E 302R29N331KV4E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 330PF 3KV C0G/NP0 1808
Мінімальне замовлення: 2
302R29N331KV4E> Виробник : JDI 07+;
302R29N331KV4E Виробник : Johanson Dielectrics JDI-Product-Catalog.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 330 пФ, U, В = 3 000, Розм = 4.80 x 2,03 мм, Точн., % = 10, ТКЄ = C0G, NP0, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1808 Од. вим: 100 шт