30KEBS6AFPDDM
30KEBS6AFPDDM TE Connectivity
eng_cd_3-1609965-7_a.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Line Filter 3-Phase 50Hz/60Hz 30A 440VAC Threaded Stud Chassis Mount
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
30KEBS6AFPDDM 30KEBS6AFPDDM Виробник : TE Connectivity eng_cd_3-1609965-7_a.pdf Power Line Filter 3-Phase 50Hz/60Hz 30A 440VAC Threaded Stud Chassis Mount